Blog

Sevdiklerime küfür eden arkadaşa hitaben yazıyorum!

Ben gerçek hayatta bir devlet memuru olarak çalışıyorum. Dolayısıyla bu kişisel internet sitemi bilenler, beni sanal dünyada tanıyanlardır. Genel olarak iyi dileklerinizi bildiriyorsunuz, çok teşekkür ederim. Bazen tehditler alıyorum, küfürler ediyorlar, sitelerime saldırıyorlar… Bunların hepsine alıştım.

Şimdi yazacaklarım ise, kişiliğini 3 kuruşa satmış biri hakkındadır. Kendisini tanımıyorum. Kuş kadar yüreği olmadığı için bana kendisini tanıtmamış. Bloğuma aşağıdaki yorumu bırakmış. Benim terbiyem müsaade etmediği için sansürlemek zorunda kaldım.

Benim kanser hastası anneme ve 10 yaşındaki kızıma küfür etmiş. Bir an gözünüzü kapatın ve kendinizi benim yerime koyun. Ne düşünürsünüz ve ne hissedersiniz? Bir an gözümü kapattım ve inanın sinirden ağladım. Benim en kutsal iki varlığıma nasıl bunları yazarlar ki.

Ben kime ne yaptım?

Bunu söyleyen kişiyi bulup, ağzıyla burnunu yer değiştirmek için ne gerekirse yaparım diye düşündüm bir an. Ama ben böyle biri değilim. O yüzden avukat arkadaşıma vekalet verdim ve mahkemeye suç duyurusunda bulundum.

Ama söylemek istiyorum;

Neden bu kadar kötüsünüz? Neden insanları böyle üzüyorsunuz? Siz hayatınızda kimseyi sevmediniz mi? Başkasının kutsallarına neden saygı duymuyorsunuz? Bu kadar mı canavarlaştınız?

Ben 11 senedir R10.net sitesinde yöneticiyim. Bu süre boyunca sadece adaleti sağlamaya çalıştım. Hatasıyla doğrusuyla. Hiçbir karşılık beklemedim kimseden. Gerçekten hakettiğim bu mu?

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu